Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

 • Mały Miś w świecie wielkiej literatury
  Mały Miś w świecie wielkiej literatury Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole w b.r. szkolnym bierze udział…
  Written on Saturday, 10 November 2018 08:06
 • Zabawy z gliną
  Zabawy z gliną Dzisiejszy dzień w przedszkolu należał do bardzo pracowitych. Zaraz po…
  Written on Thursday, 08 November 2018 19:41
 • Wycieczka do stadniny
  Wycieczka do stadniny Pod koniec października gościliśmy w Stadninie Koni „ Stragona” w…
  Written on Monday, 05 November 2018 20:00
 • Smakowite bułeczki - warsztaty kulinarne dla dzieci
  Smakowite bułeczki - warsztaty kulinarne dla dzieci Od października b.r. ruszyły warsztaty kulinarne w naszym przedszkolu. Te…
  Written on Monday, 05 November 2018 19:55
 • WARSZTATY Z DYNIĄ
  WARSZTATY Z DYNIĄ W dniu dzisiejszym, 31 października w przedszkolu odbyły się warsztaty,…
  Written on Thursday, 01 November 2018 14:52
więcej aktualności

Saturday, 11 August 2018 08:05

Freundschaft durch Musik - Przyjaźń przez muzykę

Rate this item
(0 votes)

We wtorek, 7 sierpnia 2018, do Pałacu w Morawie przyjechało wielu młodych muzyków z Niemiec, Polski i Ukrainy, którzy przez dwa tygodnie pod okiem czujnych nauczycieli będą brali udział w kolejnej edycji projektu Akademia Muzyczna. 

Po długiej podróży uczestnicy zostali przywitani przez gospodarzy ciepłymi słowami oraz obiadem. Następnie odbyły się zabawy integracyjne, które, jak cały kurs, prowadzone były w 3 językach – polskim, niemieckim i ukraińskim. Środę rozpoczęły sumienne przygotowania do koncertów, które będą podsumowaniem dwutygodniowej pracy. W tym roku po raz pierwszy zostanie zorganizowany Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy dla Młodych Skrzypków o Nagrodę św. Jadwigi. Muzycy będą mogli zmierzyć się w 4 kategoriach wiekowych (Mini, Junior, Middle, Senior) i zawalczyć o 1. i 2. nagrodę oraz nagrodę specjalną. 

Koncerty kończące wydarzenie odbędą się 15 sierpnia o godzinie 17:00 na dziedzińcu Karmelu w Strzegomiu, 17 sierpnia o godzinie 18:00 w Sali Maksymiliana na Zamku Książ oraz 18 sierpnia o godzinie 16:00 w Pałacu w Morawie.

Akademia Muzyczna sponsorowana jest przez Pałac i Park Morawa, Fundację św. Jadwigi w Morawie, Verein Legato, Sanddorf Stiftung, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu, Ernst-Jakob-Henne-Stiftung, Zamek Książ, Cas Karmel i Strzegomskie Centrum Kultury. 

Read 194 times Last modified on Saturday, 11 August 2018 08:10