Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Super User

Super User

Thursday, 20 February 2020 07:40

Pizza przedszkolaków

Nasza sala zamieniła się dzisiaj we włoską pizzerię.  Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę. Przed śniadaniem przygotowaliśmy potrzebne produkty: pieczarki, wędlina, cebula, ser, papryka, przyprawy, ketchup….

Tuesday, 18 February 2020 11:23

Zapraszamy na koncert

Klub Muzyki i Literatury zaprasza na KONCERT FINAŁOWY.

Saturday, 15 February 2020 11:49

Bal karnawałowy w Morawie

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa.

Drodzy Państwo , zapraszamy do odbycia z nami raz jeszcze podróży przez działania naszego projektu. Projekt pt. „Moja i twoja historia – ocalić od zapomnienia”  to projekt skierowany do osób starszych w celu ich aktywizacji społecznej, projekt wyjątkowy,  ponieważ stworzyliśmy w  nim warunki do spotkani drugiego człowieka, nauki,  rozwijania pasji i dobrej zabawy , przy nastawieniu, że każdy z naszych uczestników tworzy coś, co jest wyjątkowe – tworzy swoja historię. 

W dniach: 24-26. 01.2020 w Fundacji św. Jadwigi w Morawie rozpoczął się  pierwszy z trzech weekendowych seminariów. Pierwsze spotkanie, było spotkaniem wprowadzającym. Uczestnicy zostali wdrożeni w podstawowe pojęcia tj.  NATURA, OGRÓD, CZŁOWIEK, KULTURA, każdy z uczestników otrzymał skrypt do nauki, w którym zawarte zostały wszelkie niezbędne informacje.

Najpiękniej jak tylko umiały, radośnie i ciepło powitały dzieci swoje Babcie i Dziadków podczas dzisiejszej uroczystości w przedszkolu. Frekwencja jak co roku dopisała.

Wednesday, 08 January 2020 16:18

Chcemy podarować…

Już po raz 10. w styczniu  nasze przedszkole odwiedził pan Andreas Busch z zaprzyjaźnionego przedszkola Lebensbaum w Fachsenfeld w Niemczech. W ramach akcji „Chcemy podarować” przywiózł paczki zrobione przez niemieckich przedszkolaków dla naszych dzieci. My odwdzięczyliśmy się samodzielnie pieczonymi pierniczkami. Dziękujemy bardzo za prezenty i wieloletnią współpracę.

Tuesday, 24 December 2019 13:25

Jasełka

W dniu 19.12.2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka. Dzieci, jak co roku, wcieliły się w znane postacie z historii o narodzeniu Pana Jezusa. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. 

Wednesday, 11 December 2019 07:17

Mikołaj w Morawie…

Wszystkie dzieci kochają Mikołaja, a Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 

Seniorzy w roli fotografów? Wystawa fotograficzna prac Seniorów - Fotografów? Czy to możliwe?

Page 1 of 45