Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Thursday, 14 March 2019 17:29

Papierowe zwierzaki

Dzisiejsze warsztaty plastycznie w grupie ,,Biedronki” zatytułowane ,, Papierowe zwierzaki”. były świetną okazją, aby przekonać się jak ze zwykłych torebek z papieru można w sposób prosty i oryginalny wykonać papierowe zwierzęta. Dzieci wraz z rodzicami wyczarowały zebry, psy, kotki, sowy i małpki……
Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie. Zabawa była bardzo udana!!!

Friday, 08 March 2019 18:35

Gitarowe opowieści

We wtorek odwiedził nas zaprzyjaźniony teatr ,, Kropa” z muzyczną bajką zatytułowaną ,,Gitarowe opowieści”. Bohaterowie wyruszyli w muzyczną podróż z Hiszpanii aż po dziki Zachód w poszukiwaniu prawdziwego skarbu. Perypetie Szeryfa, Kapitana statku, Zeberki oraz El Mariachi wprawiły dzieci w świetny nastrój. Całe szczęście skarb udało się odnaleźć, a tym skarbem była jedyna w swoim rodzaju niezastąpiona muzyka.

Monday, 04 March 2019 18:12

Pączkowe święto

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie.

Monday, 04 March 2019 18:07

Filharmonia na wesoło

Podczas ostatniego spotkania z ,,Filharmonią na wesoło” wyruszyliśmy w muzyczną podróż do malowniczej Indii, poznając bliżej jej obyczaje i kulturę. Instrumentem jaki towarzyszył nam podczas tej egzotycznej wyprawy, był saksofon.

Thursday, 21 February 2019 16:24

Kolorowe farby

Podczas dzisiejszych zajęć z sensoplastyki do woli się brudziliśmy i bawiliśmy, tworząc własne farby. 

Thursday, 21 February 2019 16:21

Mali, aktywni twórcy

Glina jest materiałem bardzo plastycznym. Dzieci ćwiczą w niej  m.in.rączki poprzez wyciskanie, wałkowanie, uderzanie, wyrabianie jej w najróżniejszy sposób.  

Wednesday, 13 February 2019 10:48

Zimowe zabawy na śniegu w Morawie

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przypałacowym ogrodzie i w parku Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, jeżdżąc na sankach, rzucając śnieżkami do siebie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa), a także lepiąc bałwana.

Wednesday, 13 February 2019 10:26

Balik w Morawie

We wtorek, 5 lutego, w Przedszkolu w Morawie już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z balem karnawałowym. Sala wyglądała bajecznie , przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Księżniczki, wróżki, biedronki, motylki, kotki, myszki, strażacy, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Nawet pani Jadzia i pani Anita postanowiły przebrać się, co wywołało jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych wychowanków.

Friday, 01 February 2019 20:41

Zimowe bałwanki

Mąka, olej, mąka ziemniaczana i trochę ochoty do zabawy ?

Page 1 of 4