Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

 • Święty Mikołaj w przedszkolu!
  Święty Mikołaj w przedszkolu! Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, 6 grudnia. Wszystkie dzieci już…
  Written on Saturday, 08 December 2018 16:01
 • Elf o imieniu Koko
  Elf o imieniu Koko W poniedziałkowy poranek do przedszkola w Morawie przyjechała pani Ania,…
  Written on Wednesday, 05 December 2018 18:44
 • Zapalamy pierwszą świecę w adwentowym wieńcu
  Zapalamy pierwszą świecę w adwentowym wieńcu Tradycyjnie w naszym przedszkolu ułożyliśmy wieniec adwentowy z czterema świecami.…
  Written on Monday, 03 December 2018 18:46
 • Pluszowy miś
  Pluszowy miś W środę, dzieci obchodziły święto swojego ulubieńca „Pluszowego Misia”. W…
  Written on Monday, 26 November 2018 19:51
 • Robimy smaczny i zdrowy sok!
  Robimy smaczny i zdrowy sok! W ramach warsztatów kulinarnych dzieci z grupy „ Biedronki” przygotowały…
  Written on Thursday, 22 November 2018 15:54
więcej aktualności

Wednesday, 05 June 2013 20:27

Dzień Mamy

Rate this item
(2 votes)

Dzień 27 maja 2013 r. był szczególnie ważny dla wszystkich dzieci w naszym przedszkolu. Grupa Pszczółek i Biedronek zaprezentowała swój program artystyczny dedykując go wszystkim Kochanym Mamusiom i Tatusiom z okazji ich święta. Wszyscy byli zarówno wzruszeni, jak i  zadowoleni. Mamusie czule ściskały swoje pociechy i dziękowały za podarowane im upominki.

Po części oficjalnej, w ogrodzie przedszkolnym dzieci wraz z rodzicami spędziły miło czas pod czujnym okiem Pani Zuzanny Bogackiej-Dżalik, która zaprezentowała wszystkim metodę decoupage, dzięki której powstały przepiękne własnoręcznie wykonane doniczki. Prezentowały się one wspaniale na tle zielonej, wiosennej trawy naszego ogrodu. Każdy na pamiątkę mógł zabrać swoją doniczkę do domu.

Na świeżym powietrzu, jak wiadomo, apetyt zawsze dopisuje, dlatego też, każdy ze smakiem zajadał przygotowane specjalnie na tą okazję pyszne faworki, ciasta oraz kiełbaski. Dopisała też pogoda, która sprawiła, że świetny humor udzielił się wszystkim uczestnikom tej imprezy.

To naprawdę był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.

Read 3186 times