Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Znów zabrzmiała muzyka w Pałacu w Morawie.

Pracę misyjną Fundacji św. Jadwigi od lat wspierają wolontariusze, których wkład i zaangażowanie odgrywa bardzo ważną rolę. Szczególnie wolontariat długoterminowy przekłada się na budowanie głębokich więzi, które trwają znaczne dłużej niż sam wolontariat. Nasi wolontariusze są naszymi ambasadorami i wspierają nas stale.

Zapraszamy na recital „Wśród dźwięków Morawy”, który w muzyczny sposób opowiada o pięknie przyrody i miłości. Recital odbędzie się w Pałacu w Morawie, który w naturalny i szlachetny sposób uzupełnia muzykę i słowa śpiewane o wizualne doznania estetyczne. Podczas recitalu usłyszymy utwory polskich i niemieckich kompozytorów: Richarda Wagnera, Fryderyka Chopina, Bolko von Hochbegra, Mieczysława Karłowicza i Stanisława Niewiadomskiego.

Monday, 25 July 2022 19:07

Letnia Akademia Muzyczna w Morawie

W Pałacu w Morawie już 31 lipca rozpoczyna się Letnia Akademia Muzyczna dla młodych muzyków z Polski, Niemiec i Ukrainy. Muzyka zabrzmi nie tylko w Pałacu w Morawie – 5 sierpnia na godzinę 16.00 zapraszamy na koncert laureatów Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego o Nagrodę św. Jadwigi, który jest wydarzeniem towarzyszącym. Koncert odbędzie się w przepięknym Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju niedaleko Wałbrzycha. W tym teatrze występowali wybitnie muzycy.

Z ogromną radością przekazujemy DOBRĄ NOWINĘ ☺ SENIORZY opanują MORAWĘ.

W dniach 13.06 - 17.06.2022 r. gościliśmy w siedzibie naszej Fundacji uczniów z niemieckiej szkoły Immanuel-Kant-Gymnasium w Lachendorf i polskich z VIII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

Wednesday, 22 June 2022 17:35

Dofinansowanie projektu OdNowa

Z ogromną radością informujemy, że projekt Fundacji św. Jadwigi pt. „Ty i ja - moja i twoja historia. OdNowa” otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, edycja 2022. Projekt skierowany jest do Seniorów z powiatu świdnickiego i wałbrzyskiego. Jego celem jest aktywizacja osób w wieku senioralnym i rozwój aktywności społecznej osób starszych.

W Pałacu w Morawie od 6 do 11 czerwca 2022 r. odbywa się polsko-niemieckie seminarium nt. „ Sztuka i religia średniowiecza i doby nowożytnej na Przedgórzu Sudeckim.

Tym razem w dniach 16.05-20.05.2022r. gościliśmy w siedzibie naszej Fundacji uczniów z niemieckiej szkoły Astrid Lindgren w Weißwasser i polskich z SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Świdnicy.

Page 1 of 17
więcej aktualności