Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

 • Prelekcje historyczne
  Prelekcje historyczne W dniu 15.07.2021r. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prelekcjach historycznych organizowanych…
  Written on Saturday, 17 July 2021 16:39
 • Latarnie PNWM
  Latarnie PNWM Szanowni Państwo, cieszymy się z możliwości ogłoszenia, że Fundacja św.…
  Written on Tuesday, 22 June 2021 18:54
 • Konkurs skrzypcowy
  Konkurs skrzypcowy Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym…
  Written on Tuesday, 15 June 2021 09:33
 • SEMINARIUM PARKOWE 2021
  SEMINARIUM PARKOWE 2021 Z przyjemnością chcemy zrelacjonować Państwu wynik naszej ostatniej wymiany międzynarodowej,…
  Written on Tuesday, 15 June 2021 09:10
 • VII Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków
  VII Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków Dnia 02 czerwca Nasze przedszkolaki wzięły udział w VII OGÓLNOPOLSKIM…
  Written on Saturday, 05 June 2021 11:29
więcej aktualności

Wednesday, 17 March 2021 19:07

Konferencja inaugurująca PROJEKT "DRABINA - Drama, Biografia, Narracja"

Rate this item
(0 votes)

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję inaugurującą PROJEKT „DRABINA - Drama, Biografia, Narracja”, finansowany ze środków EOG.

Projekt DRABINA ma na celu wypełnienie luki edukacyjnej i upowszechnianie innowacyjnych metod oraz technik pracy z osobami starszymi, praktycznych poradników, szkoleń skierowanych do edukatorów, a także liderów środowisk senioralnych, a tym samym wzmocnienie potencjału organizacji społecznych w obszarze.

Celem Projektu DRABINA jest zapoznanie edukatorów senioralnych z autorską metodą pracy, która bazując na potencjale biograficznym, doświadczeniach edukacyjnych i zawodowych seniorów pozwoli kształtować postawy aktywności i zaangażowania społecznego, umożliwiając kreowanie liderów społeczności lokalnych, sprzyjając partycypacji społecznej, wzmacniając zasoby kadrowe organizacji społecznych.

W ramach konferencji zapoznamy Państwa z ideą projektu opartego na DRAMIE, BIOGRAFII I NARRACJI. Konferencję zaszczyci Konrad Imiela, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, który wygłosi wykład nt. roli i znaczenia opowieści o życiu oraz roli teatru w rozwoju każdego z nas. W programie m.in. spotkanie z ekspertkami: od biografii dr hab. Joanną Wawrzyniak, dr Bogną Bartosz, ekspertką od dramy Agnieszką Buśk, ekspertką od edukacji osób starszych: Iloną Zakowicz, ekspertką od aktywizacji osób starszych: Alicją Przepiórską - Ułaszewską oraz islandzkimi ekspertami, między innymi Ewą Marcinek, od teatru społecznego i kreatywnego pisania.

KONFERENCJA ODBĘDZIE SIĘ 23.04.2021 roku w godz. 10.00-15.00 w Pałacu w Morawie (Fundacja św. Jadwigi http://www.morawa.org), Morawa 1, 58-120 Jaroszów. Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w Konferencji, nocleg, wyżywienie oraz organizację dojazdu z Wrocławia do Morawy. Uczestnicy Konferencji otrzymają bezpłatne materiały.

Szczegółowy harmonogram Konferencji zostanie przesłany po otrzymaniu zgłoszenia udziału w konferencji przesłanego przez Państwa na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy i Partnerzy Projektu

Read 305 times Last modified on Wednesday, 17 March 2021 19:13

Aktywni Obywatele - aktualności

więcej aktualności