Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Wednesday, 10 March 2021 09:30

Urodziny 2020/2021

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Najlepsze życzonka,
Pięknego w życiu słonka,
Smutków małych jak biedronka,
I szczęścia wielkiego jak smok!

Dziś świętowaliśmy urodzinki Huberta, Lenki, Marcela oraz Blanki. Małym jubilatom życzymy wszystkiego co najlepsze. W tym roku szkolnym wprowadziliśmy urodzinowe słoneczko, które pozwoli dzieciom na zrozumienie koncepcji czasu oraz uświadomienie sobie czym jest rok. Promienie słoneczne to nazwy poszczególnych miesięcy ( każdy miesiąc jest napisany na kartce w kolorze odpowiadającej porze roku. Dziecko okrąża słońce trzymajac w ręku globus. Ta czynność świetnie prezenuje ruch Ziemi wokół Słońca a zarazem kolejny rok życia dziecka. To kolejny edukacyjny element wpleciony w obchody urodzin wg metody M. Montessori.

To był wyjątkowy dzień pełen radości i uśmiechu dla Neli, Hani, Ali, Zosi, Fabiana, Niny oraz Julii. Wszystkim dzieciom składamy jak najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń.

W listopadzie swoje urodziny obchodzą Alicja, Amelka i Vanessa. Wczorajszy dzień w przedszkolu zapamiętają zapewne na długo.

Wszystkiego najlepszego Fabianku, spełnienia wszystkich marzeń.

Dziś w przedszkolu swe urodzinki obchodziły dzieci urodzone w miesiącu lutym. Kochani życzymy Wam jeszcze raz uśmiechu na co dzień, miłości i radości w serduszkach

Read 857 times Last modified on Wednesday, 10 March 2021 09:45