Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Wednesday, 10 July 2019 11:42

Zabawy z gliną

W przypałacowej pracowni ceramicznej odbyły się warsztaty, podczas których dzieciaki zapoznały się z  kolejnymi etapami zabawy z gliną : wyrabianie, formowanie i dekorowanie wyrobów. Mali rzeźbiarze z paniami: Sylwią i Agnieszką ulepiły kubeczki, które zostaną wypalone w ceramicznym piecu.

Wednesday, 10 July 2019 11:38

Przyjaźń nie ma granic

W miniony wtorek odbyło się kolejne spotkanie z seniorami w ramach projektu,, Moja i Twoja historia-ocalić od zapomnienia”. Praca przebiegała w dwóch grupach.  Chłopcy wykonali koszulki ,,Super bohaterów”, dziewczynki zaś, wykonały piękne wianki z polnych kwiatów.  W tym dniu nie zabrakło dobrej zabawy, pięknej pogody oraz uśmiechu na twarzach tych młodszych i tych odrobinę starszych. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 21 czerwca.

Wednesday, 26 June 2019 13:41

Przyjaźń przedszkolaków z seniorami

W poniedziałek, 24.06.b.r. w przedszkolu gościliśmy grupę seniorów w ramach projektu realizowanego przez naszą fundację „ Moja i Twoja historia-ocalić od zapomnienia”- rządowego programu na rzecz aktywności  osób starszych na lata 2014-2020

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu z występu naszych przedszkolaków w ramach Święta Granitu Strzegomskiego.

W trakcie wymiany polsko-niemieckiej z Torgau  byliśmy bardzo aktywni. Na zajęciach z sensoplastyki powstał- dywan sensoryczny, po którym chodziliśmy boso, a na warsztatach ceramicznych- wiosenne kwiaty.

Przedszkole św. Jadwigi  w Morawie wraz z przedszkolem "Słoneczna Kraina" z Żółkiewki  oraz niemieckie przedszkole "Käthe Kollwitz" z Torgau, uczestniczyli w projekcie pt. "Bawmy się!"

Monday, 03 June 2019 11:51

Dzieciaki Sadzeniaki

We wtorek, 29.maja przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Leroy Merlin Polska. Jej celem jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Page 1 of 6